Legal (4.0.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (27 entries)

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Confirm
ta: உறுதிசெய்

en: Language
ta: மொழி

en: Version
ta: பதிப்பு

en: Login
ta: உள் நுழை

en: Date
ta: தேதி

en: Reset
ta: மீளமை

en: Name
ta: பெயர்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Preview
ta: முன்மாதிரி

en: Format
ta: வடிவமைப்பு

en: User
ta: பயனர்

en: Configure
ta: முறைப்படுத்து

en: User ID
ta: பயனர் குறிஎண்

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Page
ta: பக்கம்

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: English
ta: ஆங்கிலம்

en: Languages
ta: மொழிகள்

en: Revision
ta: மறுபதிப்பு

en: ‹ Previous
ta: ‹ முந்திய

en: Next ›
ta: அடுத்த ›

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: Language code
ta: மொழி குறிமுறை

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -

en: « First
ta: « முதல்

en: Last »
ta: கடந்த »
