Legal (4.0.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (14 entries)

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Login
ug: كىرىش

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: Preview
ug: كۆرۈپ بېقىش

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: ,
ug: ،

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Languages
ug: تىل

en: Revision
ug: ئۆزگەرتىلمە نەشرى

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Language code
ug: تىل كودى

en: - All -
ug: ھەممىسى
