Legal (4.0.0-beta1) - en to ku translation catalogue (16 entries)

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Confirm
ku: دووبارە

en: Language
ku: زمان

en: Version
ku: وەشان

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Label
ku: پێناس

en: Preview
ku: پێشبینی

en: Format
ku: فۆرمات

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Configure
ku: شێوەپێدان

en: User ID
ku: ID ی بەکارهێنەر

en: Created
ku: درووستکراوە

en: English
ku: ئنگلیزی

en: Languages
ku: زمانەکان

en: Revision
ku: پێداچوونەوە

en: Language code
ku: کۆدی زمان
