Legal (4.0.0-beta1) - en to oc translation catalogue (21 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: Confirm
oc: Confirmar

en: Language
oc: Lenga

en: Login
oc: Identificant

en: Date
oc: Data

en: Terms and Conditions
oc: Condicions Generalas d'Utilizacion (CGU)

en: Terms & Conditions
oc: Tèrmes e Condicions

en: Display Style
oc: Estil d'afichatge

en: Label
oc: Etiqueta

en: Preview
oc: Apercebut

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: User
oc: Utilizaire

en: Configure
oc: Configurar

en: User ID
oc: Identificant (ID) utilizaire

en: Created
oc: Creat(ada)

en: English
oc: Anglés

en: Languages
oc: Lengas

en: Language code
oc: Còde de la lenga

en: Registration
oc: Enregistrament

en: You have just used your one-time login link. It is no longer necessary to use this link to log in. Please change your password.
oc: Acabeu d'utilizar vòstre ligam de connexion unic d'un sol cop. Ja es pas necessari utilizar aqueste ligam per debutar session. Cambiatz vòstre senhal.

en: UUID
oc: Identificant universal unic (UUID)
