Legal (4.0.0-beta1) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Confirm
si: තහවුරු කරන්න

en: Language
si: භාෂාව

en: Date
si: දිනය

en: Label
si: ලේබලය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: Languages
si: භාෂා
