Legal (4.0.0-beta3) - en to ka translation catalogue (14 entries)

en: Content
ka: კონტენტი

en: Confirm
ka: დადასტურება

en: Language
ka: ენა

en: Version
ka: ვერსია

en: Date
ka: თარიღი

en: Label
ka: სათაური

en: Format
ka: ფორმატი

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Configure
ka: კონფიგურირება

en: User ID
ka: მომხმარებლის ID

en: Created
ka: შექმნილია

en: English
ka: ინგლისური

en: Languages
ka: ენები

en: Language code
ka: ენის კოდი
