Legal (8.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (15 entries)

en: Content
ast: Conteníu

en: Confirm
ast: Confirmar

en: Language
ast: Llingua

en: Version
ast: Versión

en: Date
ast: Data

en: Label
ast: Etiqueta

en: Preview
ast: Entever

en: Format
ast: Formatu

en: User
ast: Usuariu

en: User ID
ast: ID del usuariu

en: Created
ast: Fechu

en: Session closed for %name.
ast: Zarróse la sesión de %name

en: English
ast: Inglés

en: Languages
ast: Llingües

en: Revision
ast: Revisión
