Legal (8.x-1.0-alpha2) - en to kn translation catalogue (21 entries)

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Confirm
kn: ದೃಢೀಕರಣೆ

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Version
kn: ಆವೃತ್ತಿ

en: Login
kn: ಪ್ರವೇಶಿಸು

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Changes
kn: ಬದಲಾವಣೆಗಳು

en: Preview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: Format
kn: ಫಾರ್ಮಾಟ್‍ಗೊಳಿಸು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: User ID
kn: ಬಳಕೆದಾರನ ಐಡಿ

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Session closed for %name.
kn: %name ಹೆಸರಿಗೆ ಸೆಶನ್ ಮುಚ್ಚಲಾಗಿದೆ

en: Date Added
kn: ಸೇರಿಸಲಾದ ದಿನಾಂಕ

en: English
kn: ಇಂಗ್ಲಿಷ್

en: Accepted
kn: ಅಂಗೀಕರಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Languages
kn: ಭಾಷೆಗಳು

en: Revision
kn: ಪುನರಾವಲೋಕನ:

en: Language code
kn: ಭಾಷಾ ಸಂಕೇತ
