Legal (8.x-1.0-alpha3) - en to el translation catalogue (23 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Confirm
el: Επιβεβαίωση

en: Language
el: Γλώσσα

en: Version
el: Έκδοση

en: Login
el: Είσοδος

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Label
el: Ετικέτα

en: Changes
el: Αλλαγές

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: Format
el: Μορφή

en: User
el: Χρήστης

en: Configure
el: Διευθέτηση

en: User ID
el: Αναγνωριστικό χρήστη

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: New window
el: Νέο παράθυρο

en: Session closed for %name.
el: Έκλεισε σύνοδος για το λογαριασμό %name.

en: Date Added
el: Ημερομηνία που προστέθηκε

en: Extras
el: Πρόσθετα

en: Languages
el: Γλώσσες

en: Revision
el: Αναθεώρηση

en: Language code
el: Κωδικός γλώσσας

en: You have just used your one-time login link. It is no longer necessary to use this link to log in. Please change your password.
el: Μόλις χρησιμοποιήσατε μία παραπομπή εισόδου μιας χρήσης. Δεν είναι πλέον αναγκαίο να χρησιμοποιείτε αυτό το σύνδεσμο για να συνδεθείτε. Παρακαλούμε να αλλάξετε τον κωδικό σας.

en: Terms of use
el: Όροι χρήσης
