Legal (8.x-1.0-beta1) - en to mn translation catalogue (14 entries)

en: Content
mn: Агуулга

en: Confirm
mn: Баталгаажуулах

en: Language
mn: Хэл

en: Login
mn: Нэвтрэх

en: Date
mn: Огноо

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: Format
mn: Бүтэц

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Configure
mn: Тохируулах

en: User ID
mn: Хэрэглэгчийн ID

en: Created
mn: Үүссэн

en: English
mn: Англи

en: Languages
mn: Хэлнүүд

en: Language code
mn: Хэлний код
