Legal (8.x-1.0-beta1) - en to sr translation catalogue (16 entries)

en: Content
sr: Садржај

en: Confirm
sr: Потврди

en: Language
sr: Језик

en: Login
sr: Пријављивање

en: Date
sr: Датум

en: Label
sr: Ознака

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: ID
sr: ИД

en: User
sr: Корисник

en: User ID
sr: ID корисника

en: Created
sr: Направљено

en: English
sr: енглески

en: Languages
sr: Језици

en: Language code
sr: Кȏд језика

en: You have just used your one-time login link. It is no longer necessary to use this link to log in. Please change your password.
sr: Управо сте искористили једнократни линк за пријављивање. Молим вас унесите и потврдите лозинку за сајт.

en: UUID
sr: <em>UUID</em>
