Legal (8.x-1.0-beta2) - en to dz translation catalogue (13 entries)

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Confirm
dz: ངེས་དཔྱད་འབད་

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Version
dz: ཐོན་རིམ་

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Preview
dz: སྔོན་ལྟ།

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Configure
dz: རིམ་སྒྲིག་འབད་

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Session closed for %name.
dz: %nameགི་དོན་ལུ་  ལཱ་ཡུན་དེ་ཁ་བསྡམས་ནུག

en: English
dz: ཨིང་ལིཤ།

en: Revision
dz: བསྐྱར་སྦྱོང་།

en: Language code
dz: སྐད་ཡིག་ཨང་རྟགས།
