Legal (8.x-1.0-rc1) - en to hu translation catalogue (51 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: Confirm
hu: Megerősít

en: Language
hu: Nyelv

en: Version
hu: Verzió

en: Login
hu: Bejelentkezés

en: Date
hu: Dátum

en: Legal
hu: Jogi nyilatkozat

en: Display Terms and Conditions statement on the registration page.
hu: Megjeleníti a Felhasználói szerződést a regisztrációs oldalon.

en: Terms and Conditions
hu: Felhasználói szerződés

en: Terms and Conditions of Use
hu: A webhely Felhasználói szerződése

en: Terms & Conditions
hu: Felhasználói szerződés

en: <strong>Accept</strong> Terms & Conditions of Use
hu: <strong>Elfogadom</strong> a Felhasználói szerződést.

en: Your Terms & Conditions
hu: A Felhasználói szerződés

en: Display Style
hu: A megjelenés stílusa

en: Scroll Box
hu: Görgethető doboz (CSS)

en: Scroll Box (CSS)
hu: Görgethető doboz (CSS)

en: HTML Text
hu: HTML szöveg

en: Additional Checkboxes
hu: Kiegészítő beállítások

en: Each field will be shown as a checkbox which the user must tick to register.
hu: Minden mező jelölőnégyzetként jelenik meg, amelyet a felhasználónak be kell jelölni a regisztrációhoz.

en: Label
hu: Címke

en: Explain Changes
hu: Változások magyarázata

en: Explain what changes were made to the T&C since the last version. This will only be shown to users who accepted a previous version. Each line will automatically be shown as a bullet point.
hu: Megmutatja a Felhasználói szerződésen történt módosításokat az utolsó változathoz képest. Ez csak azoknak a felhasználóknak jelenik meg, akik egy korábbi változatot már elfogadtak.

en: Changes
hu: Változások

en: Preview
hu: Előnézet

en: Terms & Conditions have been saved.
hu: A Felhasználói szerződés mentése sikerült.

en: User ID cannot be identified.
hu: A felhasználói ID nem megállapítható.

en: Changes List
hu: Változások listája

en: Changes to the Terms & Conditions since last accepted:
hu: A Felhasználói szerződés változásai az elfogadotthoz képest:

en: Link target
hu: Hivatkozás célja

en: Format
hu: Formátum

en: ID
hu: Azonosító

en: User
hu: Felhasználó

en: Configure
hu: Beállít

en: User ID
hu: Felhasználó azonosítója

en: Created
hu: Létrehozva

en: New window
hu: Új ablakban

en: Session closed for %name.
hu: %name felhasználó kijelentkezett.

en: Date Added
hu: Hozzáadás dátuma

en: English
hu: angol

en: Extras
hu: Extrák

en: Accepted
hu: Elfogadott

en: Languages
hu: Nyelvek

en: Revision
hu: Változat

en: Language code
hu: Nyelvkód

en: Registration
hu: Regisztráció

en: You have just used your one-time login link. It is no longer necessary to use this link to log in. Please change your password.
hu: Ez az egyszeri bejelentkezésre feljogosító hivatkozás fel lett használva, így ez többé nem használható. Javasolt most egy jelszót beállítani ehhez a felhasználói fiókhoz.

en: Terms of use
hu: Felhasználási feltételek

en: All users (new version)
hu: Minden felhasználó (új verzió esetén)

en: Language specific users (a revision)
hu: Csak egy adott nyelv felhasználói (új változat esetén)

en: Ask To Re-accept
hu: Újbóli elfogadás kérelmezése

en: Verifying entry...
hu: Bejegyzés ellenőrzése…
