Lesser Forms (8.x-2.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Actions
ja: アクション

en: Remove
ja: 削除

en: Add
ja: 追加

en: Fields
ja: フィールド

en: field
ja: フィールド
