Lesser Forms (8.x-2.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Add
el: Προσθήκη

en: Fields
el: Πεδία

en: field
el: πεδίο
