Lesser Forms (8.x-2.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Remove
fi: Poista

en: Add
fi: Lisää

en: Fields
fi: Kentät

en: field
fi: kenttä

en: Applies to
fi: Pätee
