Lesser Forms (8.x-2.0) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Actions
nl: Acties

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Add
nl: Toevoegen

en: Fields
nl: Velden

en: field
nl: veld

en: Applies to
nl: Van toepassing op

en: Administer Lesser Forms
nl: Lesser Forms beheren

en: Perform administration tasks for Lesser Forms UI.
nl: Administratie taken uitvoeren voor Lesser Forms UI.

en: Configure Lesser forms settings.
nl: Beheerinstellingen voor Lesser Forms.

en: Beautify content creation by removing unneeded config.
nl: Verbetert de gebruikerservaring van het aanmaken van inhoud door onnodige instellingen weg te halen.
