Library Guide Management System (10.1.0) - en to ar translation catalogue (28 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Body
ar: المتن

en: Delete
ar: حذف

en: Type
ar: النوع

en: Subject
ar: الموضوع

en: Description
ar: الوصف

en: Last Updated
ar: اخر تحديث

en: Overview
ar: نظرة عامة

en: Edit
ar: تحرير

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Weight
ar: الوزن

en: Save
ar: حفظ

en: Default
ar: الافتراضي

en: URL
ar: العنوان URL

en: User
ar: المستخدم

en: All
ar: الكل

en: Year
ar: السنة

en: Block
ar: الصندوق

en: Custom
ar: مخصص

en: Location
ar: الموضع

en: Media
ar: ميديا

en: Desc
ar: تنازلي

en: Owner
ar: المالك

en: Position
ar: الوضع

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: New
ar: جديد

en: Apply
ar: تطبيق

en: Asc
ar: تصاعدي
