Library Guide Management System (10.1.0) - en to el translation catalogue (28 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Type
el: Τύπος

en: Subject
el: Θέμα

en: Description
el: Περιγραφή

en: Last Updated
el: Τελευταία ενημέρωση

en: Overview
el: Επισκόπηση

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Weight
el: Βάρος

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: User
el: Χρήστης

en: All
el: Όλες

en: Year
el: Έτος

en: Block
el: Μπλοκ

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Location
el: Τοποθεσία

en: Media
el: Μέσα

en: Desc
el: Φθί

en: Owner
el: Ιδιοκτήτης

en: print
el: εκτύπωση

en: Position
el: Θέση

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: New
el: Δημιουργία

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Asc
el: Αύξ
