Library Guide Management System (10.1.0) - en to es translation catalogue (31 entries)

en: Title
es: Título

en: Body
es: Cuerpo

en: Delete
es: Eliminar

en: Type
es: Tipo

en: Subject
es: Asunto

en: Description
es: Descripción

en: Last Updated
es: Última actualización

en: Overview
es: Vista general

en: Edit
es: Editar

en: Reset
es: Restablecer

en: Weight
es: Peso

en: Save
es: Guardar

en: Default
es: Por defecto

en: User
es: Usuario

en: All
es: Todo(s)

en: Year
es: Año

en: Block
es: Bloque

en: Custom
es: Personalizado

en: Location
es: Ubicación

en: Media
es: Multimedia

en: Owner
es: Propietario

en: print
es: Imprimir

en: Position
es: Posición

en: Page Title
es: Título de página

en: Sort by
es: Ordenar por

en: Link Text
es: Texto de enlace

en: New
es: Nuevo

en: Apply
es: Aplicar

en: Publisher
es: Editorial

en: Edition
es: Edición

en: Hide description
es: Esconder descripción
