Library Guide Management System (10.1.0) - en to ka translation catalogue (19 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Type
ka: ტიპი

en: Subject
ka: სათაური

en: Description
ka: აღწერა

en: Overview
ka: მიმოხილვა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Weight
ka: წონა

en: User
ka: მომხმარებელი

en: All
ka: ყველა

en: Year
ka: წელი

en: Block
ka: ბლოკი

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა

en: Media
ka: მედია

en: Desc
ka: აღწერა

en: Owner
ka: მფლობელი

en: Position
ka: პოციზია

en: New
ka: ახალი
