Library Guide Management System (10.1.0) - en to kk translation catalogue (17 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Delete
kk: Өшіру

en: Type
kk: Тип

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Description
kk: Сипаттама

en: Overview
kk: Шолу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Reset
kk: Ысыру

en: Weight
kk: Салмағы

en: Save
kk: Сақтау

en: Default
kk: Стандартты

en: User
kk: Пайдаланушы

en: All
kk: Барлық

en: Block
kk: Блок

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Location
kk: Орналасуы
