Library Guide Management System (10.1.0) - en to km translation catalogue (20 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: Delete
km: លុប

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Overview
km: ទិដ្ឋភាព​ទូទៅ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Default
km: លំនាំដើម

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: All
km: ទាំងអស់

en: Year
km: ឆ្នាំ

en: Block
km: ប្លុក

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Location
km: ទីតាំង

en: Media
km: មេឌៀ

en: Owner
km: ម្ចាស់​កម្ម​សិទ្ធិ
