Library Guide Management System (10.1.0) - en to nn translation catalogue (19 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Body
nn: Brødtekst

en: Delete
nn: Slett

en: Subject
nn: Emne

en: Description
nn: Beskriving

en: Overview
nn: Oversikt

en: Edit
nn: Rediger

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Weight
nn: Vekt

en: Save
nn: Lagre

en: Default
nn: Standard

en: User
nn: Brukar

en: All
nn: Alle

en: Year
nn: År

en: Block
nn: Blokk

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Location
nn: Stad

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk
