Library Guide Management System (10.1.0) - en to ro translation catalogue (29 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Body
ro: Conținut

en: Delete
ro: Șterge

en: Type
ro: Tip

en: Subject
ro: Subiect

en: Description
ro: Descriere

en: Last Updated
ro: Ultima actualizare

en: Overview
ro: Privire de ansamblu

en: Edit
ro: Editați

en: Reset
ro: Resetează

en: Weight
ro: Greutate

en: Save
ro: Salvare

en: Default
ro: Implicit

en: User
ro: Utilizator

en: All
ro: Toate

en: Year
ro: Anul

en: Block
ro: Bloc

en: Custom
ro: Personalizat

en: Location
ro: Locația

en: Desc
ro: Descendent

en: Owner
ro: Proprietar

en: print
ro: tipărire

en: Position
ro: Poziție

en: Page Title
ro: Titlu Pagină

en: Sort by
ro: Sortare după

en: New
ro: Nou

en: Apply
ro: Aplică

en: Asc
ro: Ascendent

en: Hide description
ro: Ascundeți descrierea
