Library Guide Management System (10.1.1) - en to af translation catalogue (18 entries)

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Delete
af: Vee uit

en: Type
af: Tipe

en: Subject
af: Onderwerp

en: Description
af: Beskrywing

en: Last Updated
af: Laas Opdateer

en: Overview
af: Oorsig

en: Edit
af: Wysig

en: Reset
af: Herstel

en: Weight
af: Gewig

en: Save
af: Stoor

en: Default
af: Verstek

en: User
af: Gebruiker

en: All
af: Alle

en: Block
af: Blok

en: Location
af: Ligging

en: Apply
af: Pas toe
