Library Guide Management System (10.1.1) - en to bg translation catalogue (21 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Delete
bg: Изтриване

en: Type
bg: Тип

en: Subject
bg: Тема

en: Description
bg: Описание

en: Last Updated
bg: Последни обновления

en: Overview
bg: Обзор

en: Edit
bg: Редактирай

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Weight
bg: Тегло

en: Save
bg: Запази

en: Default
bg: По подразбиране

en: User
bg: Потребител

en: All
bg: Всички

en: Year
bg: Година

en: Block
bg: Блокирай

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Location
bg: Местоположение

en: Media
bg: Медия

en: Apply
bg: Търси
