Library Guide Management System (10.1.1) - en to bs translation catalogue (19 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: Delete
bs: Briši

en: Type
bs: Tip

en: Subject
bs: Naslov

en: Description
bs: Opis

en: Last Updated
bs: Zadnja promjena

en: Overview
bs: Pregled

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Weight
bs: Težina

en: Save
bs: Sačuvaj

en: User
bs: Korisnik

en: All
bs: Sve

en: Year
bs: Godina

en: Block
bs: Blok

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Location
bs: Lokacija

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni
