Library Guide Management System (10.1.1) - en to gl translation catalogue (27 entries)

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Delete
gl: Borrar

en: Type
gl: Tipo

en: Subject
gl: Asunto

en: Description
gl: Descrición

en: Last Updated
gl: Última actualización

en: Overview
gl: Vista xeral

en: Edit
gl: Editar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Weight
gl: Peso

en: Save
gl: Gardar

en: Default
gl: Predeterminado

en: User
gl: Usuario/a

en: All
gl: Todo

en: Year
gl: Ano

en: Block
gl: Bloque

en: Custom
gl: Personalizado

en: Location
gl: Localización

en: Media
gl: Medios

en: Owner
gl: Propietario

en: print
gl: imprimir

en: Position
gl: Posición

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: New
gl: Novo

en: Apply
gl: Aplicar

en: Item Title
gl: Título do Ítem
