Library Guide Management System (10.1.1) - en to hr translation catalogue (26 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Delete
hr: Ukloni

en: Type
hr: Vrsta

en: Subject
hr: Naziv

en: Description
hr: Opis

en: Last Updated
hr: Posljednji put osvježeno

en: Overview
hr: Pregled

en: Edit
hr: Uredi

en: Reset
hr: Poništi

en: Weight
hr: Težina

en: Save
hr: Spremi

en: Default
hr: Zadano

en: User
hr: Korisnik

en: All
hr: Svi

en: Year
hr: Godina

en: Block
hr: Blok

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Location
hr: Lokacija

en: Media
hr: Mediji

en: Desc
hr: Silazno

en: Owner
hr: Vlasnik

en: Position
hr: Pozicija

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Apply
hr: Primjeni

en: Asc
hr: Uzlazno
