Library Guide Management System (10.1.1) - en to ht translation catalogue (12 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Type
ht: Tip

en: Subject
ht: Sijè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Save
ht: Anrejistre

en: Default
ht: Pa defo

en: User
ht: Itilizatè

en: All
ht: Tout

en: Block
ht: Blòk

en: Desc
ht: Des

en: Apply
ht: Aplike

en: Asc
ht: Mont
