Library Guide Management System (10.1.1) - en to lt translation catalogue (25 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Type
lt: Tipas

en: Subject
lt: Tema

en: Description
lt: Aprašymas

en: Last Updated
lt: Atsakymas

en: Overview
lt: Apžvalga

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Weight
lt: Svoris

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: User
lt: Narys

en: All
lt: Visi

en: Year
lt: Metai

en: Block
lt: Blokas

en: Custom
lt: Savitas

en: Location
lt: Vieta

en: Owner
lt: Savininkas

en: Position
lt: Pozicija

en: Page Title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: New
lt: Naujas

en: Apply
lt: Pritaikyti
