Library Guide Management System (10.1.1) - en to mn translation catalogue (18 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Delete
mn: Устгах

en: Type
mn: Төрөл

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Description
mn: Тайлбар

en: Overview
mn: Ерөнхий агуулга

en: Edit
mn: Засварлах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Weight
mn: Жин

en: Save
mn: Хадгалах

en: Default
mn: Анхны утга

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: All
mn: Бүгд

en: Year
mn: Жил

en: Block
mn: Хавтан

en: Location
mn: Байрлал

en: Media
mn: Дуу дүрслэл
