Library Guide Management System (10.1.1) - en to my translation catalogue (14 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Year
my: နှစ်

en: Media
my: မီဒီယာ
