Library Guide Management System (10.1.1) - en to ps translation catalogue (21 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Delete
ps: ړنګول

en: Type
ps: بڼه

en: Subject
ps: موضوع

en: Description
ps: سپړنه

en: Overview
ps: پاسلیدنه

en: Edit
ps: سمون

en: Weight
ps: وزن

en: Default
ps: تلواله

en: URL
ps: پته (URL)

en: User
ps: غړی

en: All
ps: ټول

en: Year
ps: کال

en: Block
ps: غونډ

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Media
ps: رسنۍ

en: Position
ps: ځاى

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: New
ps: نوی

en: Apply
ps: تطبيقول
