Library Guide Management System (10.1.1) - en to si translation catalogue (10 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Body
si: බඳ

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Type
si: වර්ගය

en: Subject
si: කාරණය

en: Description
si: විස්තරය

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: All
si: සියල්ල

en: Year
si: අවුරුද්ද
