Library Guide Management System (10.1.1) - en to th translation catalogue (16 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Delete
th: ลบ

en: Type
th: ประเภท

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Overview
th: ภาพรวม

en: Edit
th: แก้ไข

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Save
th: บันทึก

en: All
th: ทั้งหมด

en: Year
th: ปี

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Location
th: สถานที่ตั้ง

en: Media
th: สื่อ

en: Owner
th: เจ้าของ

en: Position
th: ตำแหน่ง

en: Your browser does not support the video tag.
th: เบราว์เซอร์ของคุณไม่สนับสนุนแท็กวิดีโอ
