Library Guide Management System (10.1.1) - en to ug translation catalogue (19 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Type
ug: تىپى

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Description
ug: بايانى

en: Overview
ug: قىسقىچە ئەھۋالى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: URL
ug: ئادرېس

en: All
ug: ھەممە

en: Year
ug: يىل

en: Block
ug: تارماق رايون

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Location
ug: ئورنى

en: ,
ug: ،

en: Media
ug: مېدىيا

en: Owner
ug: ئىگىسى

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش
