Library Guide Management System (10.1.2) - en to am translation catalogue (18 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Body
am: አካል

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Type
am: ዓይነት

en: Subject
am: ዓርእስት

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Overview
am: ጠቅላላ እይታ

en: Edit
am: አርትእ

en: Weight
am: ክብደት

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Default
am: ነባሪ

en: URL
am: ዩአርኤል

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Block
am: ጥምር

en: Custom
am: ብጁ

en: Location
am: ቦታ

en: Position
am: ቦታ

en: Sort by
am: ደርድር
