Library Guide Management System (10.1.2) - en to ast translation catalogue (18 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Type
ast: Triba

en: Subject
ast: Asuntu

en: Description
ast: Descripción

en: Overview
ast: Vista xeneral

en: Edit
ast: Editar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Weight
ast: Pesu

en: Save
ast: Guardar

en: Default
ast: Predefiníu

en: User
ast: Usuariu

en: All
ast: Too

en: Block
ast: Bloque

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Location
ast: Llugar

en: Owner
ast: Dueñu
