Library Guide Management System (10.1.2) - en to ca translation catalogue (30 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Type
ca: Tipus

en: Subject
ca: Assumpte

en: Description
ca: Descripció

en: Last Updated
ca: Última actualització

en: Overview
ca: Resum

en: Edit
ca: Edita

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Weight
ca: Pes

en: Save
ca: Desa

en: Default
ca: Per defecte

en: User
ca: Usuari

en: All
ca: Tot

en: Year
ca: Any

en: Block
ca: Bloc

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Location
ca: Localització

en: Media
ca: Multimèdia

en: Owner
ca: Propietari

en: Position
ca: Posició

en: Page Title
ca: Títol de la pàgina

en: Sort by
ca: Ordena per

en: New
ca: Nou

en: Apply
ca: Aplica

en: Publisher
ca: Editor

en: Edition
ca: Edició

en: Call Number
ca: Identificador de convocatòria

en: Hide description
ca: Amaga la descripció
