Library Guide Management System (10.1.2) - en to hy translation catalogue (19 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Type
hy: Տեսակ

en: Subject
hy: Թեմա

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Overview
hy: Ակնարկ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: User
hy: Օգտագործող

en: Year
hy: Տարի

en: Block
hy: Բլոկ

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: Media
hy: Մեդիա

en: Owner
hy: Սեփականատեր

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ
