Library Guide Management System (10.1.2) - en to lv translation catalogue (28 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Delete
lv: Dzēst

en: Type
lv: Veids

en: Subject
lv: Temats

en: Description
lv: Apraksts

en: Last Updated
lv: Pēdējie atjauninājumi

en: Overview
lv: Pārskats

en: Edit
lv: Labot

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Weight
lv: Svars

en: Save
lv: Saglabāt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: User
lv: Lietotājs

en: All
lv: Visi

en: Year
lv: Gads

en: Block
lv: Bloks

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Media
lv: Multivide

en: Desc
lv: Dilst.

en: Owner
lv: Īpašnieks

en: print
lv: drukāt

en: Position
lv: Pozīcija

en: Page Title
lv: Lapas Nosaukums

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: New
lv: Jauns

en: Apply
lv: Apstiprināt
