Library Guide Management System (10.1.2) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Body
mg: Votoatiny

en: Delete
mg: Fafaina

en: Type
mg: Karazana

en: Subject
mg: Lohahevitra

en: Description
mg: Andinindininy

en: User
mg: Mpampiasa
