Library Guide Management System (10.1.2) - en to te translation catalogue (19 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Body
te: వివరము

en: Delete
te: తొలగించు

en: Type
te: రకం

en: Subject
te: విషయం

en: Description
te: వివరణ

en: Last Updated
te: చివరి తాజాకరణ

en: Overview
te: అవలోకనం

en: Edit
te: మార్చు

en: Weight
te: భారం

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: URL
te: యూఆరెల్

en: User
te: వాడుకరి

en: All
te: అన్నీ

en: Year
te: సంవత్సరం

en: Location
te: ప్రాంతం

en: Position
te: స్థానం

en: Apply
te: ఆపాదించు
