Library Guide Management System (10.1.2) - en to az translation catalogue (25 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Delete
az: Sil

en: Type
az: Növ

en: Subject
az: Mövzu

en: Description
az: İzahat

en: Overview
az: Ümumi baxış

en: Edit
az: Dəyiş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Weight
az: Çəki

en: Save
az: Saxla

en: Default
az: Susmaya görə

en: User
az: İstifadəçi

en: All
az: Hammısı

en: Year
az: İl

en: Block
az: Blok

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Location
az: Məkan

en: Desc
az: azaldın

en: Owner
az: Sahib

en: Position
az: Vəzifə

en: Page Title
az: Səhifə başlığı

en: Sort by
az: Sırala

en: New
az: Yeni

en: Apply
az: Yerinə yetir
