Library Guide Management System (10.1.2) - en to be translation catalogue (23 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Delete
be: Выдаліць

en: Type
be: Тып

en: Subject
be: Тэма

en: Description
be: Апісанне

en: Overview
be: Агляд

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Reset
be: Скінуць

en: Weight
be: Вага

en: Save
be: Захаваць

en: Default
be: Прадвызначана

en: URL
be: Спасылка

en: User
be: Карыстальнік

en: All
be: Усе

en: Year
be: Год

en: Block
be: Блок

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: Media
be: Мультымедыя

en: Owner
be: Уладальнік

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Apply
be: Ужыць
