Library Guide Management System (10.1.2) - en to bo translation catalogue (27 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Type
bo: རིགས

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Overview
bo: མདོར་བསྡུས

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: All
bo: ཡོངས

en: Year
bo: ལོ

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Location
bo: གནས་ཡུལ

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Owner
bo: བདག་པོ

en: Position
bo: གནས་ས

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: New
bo: གསར་བ

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ
