Library Guide Management System (10.1.2) - en to he translation catalogue (30 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Delete
he: מחיקה

en: Type
he: סוג

en: Subject
he: נושא

en: Description
he: תיאור

en: Last Updated
he: עודכן לאחרונה

en: Overview
he: סקירה

en: Edit
he: עריכה

en: Reset
he: איתחול

en: Weight
he: משקל

en: Save
he: שמירה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: URL
he: כתובת URL

en: User
he: משתמש

en: All
he: הכל

en: Year
he: שנה

en: Block
he: בלוק

en: Custom
he: מותאם

en: Location
he: מיקום

en: Media
he: מדיה

en: Desc
he: יורד

en: Owner
he: בעלים

en: Position
he: מיקום

en: Page Title
he: כותרת הדף

en: Sort by
he: מיון לפי

en: New
he: חדש

en: Apply
he: החל

en: Asc
he: סדר עולה

en: Hide description
he: הסתרת התיאור
