Library Guide Management System (10.1.2) - en to ru translation catalogue (32 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Body
ru: Содержимое

en: Delete
ru: Удалить

en: Type
ru: Тип

en: Subject
ru: Тема

en: Description
ru: Описание

en: Last Updated
ru: Последнее обновление

en: Overview
ru: Обзор

en: Edit
ru: Редактировать

en: Reset
ru: Сбросить

en: Weight
ru: Вес

en: Save
ru: Сохранить

en: Default
ru: По умолчанию

en: User
ru: Пользователь

en: All
ru: Все

en: Year
ru: Год

en: Block
ru: Блок

en: Custom
ru: Собственная

en: Location
ru: Место

en: Media
ru: Мультимедиа

en: Desc
ru: По убыванию

en: Owner
ru: Владелец

en: print
ru: печать

en: Position
ru: Позиция

en: Page Title
ru: Заголовок страницы

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: New
ru: Новое

en: Apply
ru: Применить

en: Publisher
ru: Издатель

en: Re-Order
ru: Повторить заказ

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Hide description
ru: Скрыть описание
